Меню
Домолюкс
 

Technics

Сортувати за:

Technics 

Наша філософія

Відкрийте звук заново

Музика не знає границь і часу, вона торкається сердець людей усіх поколінь і культур. Щодня можна відкривати для себе справжні емоції від нових звуків. Ми допоможемо вам поринути у світ музики по-новому. Technics.

Неймовірні емоції від прослуховування музики тепер доступні кожному

У Technics ми розуміємо, що прослуховування музики – це не лише технології, але й магічний емоційний зв’язок між людиною та музикою. Ми хочемо, щоб люди чули музику так, як цього хотіли її автори, відчуваючи справжнє піднесення й натхнення. Відкриваючи для людей такі можливості, ми прагнемо підтримувати розвиток багатьох музичних культур світу й робити їх доступними для кожного. Це наша філософія. Ми в Technics справді любимо музику й володіємо надзвичайно великим досвідом у галузі аудіотехнологій. Ми залишаємося вірними нашому бренду, мета якого – дати змогу меломанам в усьому світі отримувати максимум задоволення від улюблених записів.

Унікальні враження від музики

Нові емоції від звуку

Галузь аудіотехнологій суттєво змінилася за останні роки. З’явилися нові записувальні технології та обладнання, пристрої й типи носіїв – ця галузь постійно розвивається та стає все більш різноманітною, а головною потребою стає зручність прослуховування. Поширення Інтернету та, зокрема, збільшення швидкості передавання даних дало змогу відправляти й отримувати величезні обсяги даних, а значить – отримувати музику в цифровому форматі без втрат якості. Зараз ми вступаємо в еру цифрових мереж. Це означає, що ми не лише використовуємо десятиліття нашого досвіду роботи з аудіотехнологіями, але й розширяємо границі відтворення звуку й відкриваємо нові можливості для справжніх меломанів.

Technics – партнер на все життя

Історія аналогового аудіо нараховує понад 100 років, і зараз технології досягли такого рівня, коли навіть найприскіпливіші меломани можуть бути повністю задоволені якістю звуку. Проте цифрова епоха пропонує нам ще багато можливостей. Ми використовуватимемо десятиліття свого досвіду, щоб удосконалювати якість відтворення звуку завдяки технологіям і дизайну та представляти на ринку продукти з безпрецедентною якістю звуку. Однак це лише один крок до нашої великої цілі – відкрити світ звуку найвищої якості справжнім поціновувачам музики.

Принципи Technics

В основі всього, що створює та робить Technics,

лежать три принципи.

Звук

Нескінчений шлях до досконалого звуку

Динаміка жвавої музики, захоплива тиша й шалена атмосфера живого концерту. Потужне звучання інструментів і натхнення від голосу співака. Ми ніколи не зупинимось у своєму прагненні передати глибоку красу музики.

Жодних обмежень або компромісів у розвитку технологій звуку

Для досягнення «звуку Technics» ми встановили внутрішні правила, якими ми завжди керуємося під час роботи. У процесі прискіпливої розробки беруть участь віддані своїй справі спеціалісти зі звуку, які формують комітет зі звуку, що проводить ретельну оцінку звучання, покрокову перевірку якості та численні оцінювання фізичних характеристик. Крім того, для досягнення оптимального звучання ми відбираємо найкращі матеріали. Тільки виконання всіх цих вимог дає змогу отримати унікальний «звук Technics». На шляху досягнення цієї цілі не може бути жодних компромісів.

Культура звуку Technics

Звук – у нашій крові

Відроджуючи Technics, ми зможемо використати майже п’ять десятиліть роботи над аудіотехнологіями та перенести їх у цифрову епоху, пропонуючи меломанам інноваційні технології обробки цифрового сигналу в новому дизайні.

Не лише звук, але й сенсорні відчуття

Продукти Technics не просто відтворюють звуки. Вони відіграють важливу роль у створенні атмосфери, яка огортає слухача живою й динамічною музикою. Ми залишаємося вірними чистоті звучання й гарантуємо, що наші пристрої максимально достовірно відтворюватимуть аудіосигнали, забезпечуючи чітке звучання. Щоб досягати «звуку Technics», ми запровадили не менше 100 внутрішніх правил. Вони включають перевірку числових показників, аналіз дизайну, вибір матеріалів і спілкування з меломанами для запровадження й підтримання справжнього «звуку Technics». У цьому полягає культура Technics, яка дає змогу забезпечувати відмінну якість для справжніх поціновувачів музики.

Технології Technics

Нескінчений шлях до досконалості за рахунок інновацій

Ми обіцяємо долати обмеження відтворення звуку за рахунок інноваційних технологій, які ми невпинно намагаємося покращувати.

Інновації – у нашій крові

З початку заснування в 1965 році компанія Technics багато разів ставала світовим лідером, пропонуючи привабливі та інноваційні продукти. Оновлений колектив Technics невпинно прагне перевершувати минулі здобутки й забезпечувати звучання, що якомога ближче передає задум артиста.

На передньому краї цифрового аудіо

Інновації рухають технологіями Technics

Наша компанія інвестувала багато дослідницьких ресурсів у Technics, завдяки яким з’явились унікальні технології, такі як програвачі з прямим приводом, динаміки з лінійною фазою та зменшення викривлень для динаміків. Ці технології допомогли відкрити нову еру та викликали захоплення брендом. Після того як Technics тимчасово вийшов з ринку, його напрацювання використовувалися в інших продуктах, як-от програвачі DVD й Blu-ray. Зараз ми переконані, що маємо потужну технологічну основу для повернення Technics.

Технології Technics для емоційного прослуховування музики

Ми переконані, що технології – це лише засіб для оптимального передавання емоцій від музики. Мета продуктів Technics – продемонструвати, наскільки можна розширити границі якості звуку завдяки технологіям. Наші нові технології дали нам змогу вирішити проблему з шумами и викривленнями, яку не вдавалося повністю усунути попередніми цифровими підсилювачами. Завдяки цьому ми можемо передавати на динаміки сигнали високої роздільної здатності та відтворювати звук якнайближче до оригіналу, неначе музикант перебуває поруч із вами. Цьому допомагають і коаксіальні динаміки Technics, які звужують фокус звуку. Ми також постійно розвиватимемо нові технології, як-от обробка сигналу для оптимізації характеристик передавання аудіосигналу на динамік, щоб задовольняти нові вимоги до аудіо з високою роздільною здатністю. Technics невпинно запроваджує інновації в аудіотехнології, щоб справжні поціновувачі могли отримувати глибоку насолоду від музики.

Дизайн Technics

Дизайн пристроїв Technics ідеально доповнить будь-яке середовище

Ми створюватимемо продукти, які працюватимуть багато років, стануть акцентом у середовищі меломанів і продовжуватимуть традицію дизайну Technics.

Дизайн на всі часи в кожній деталі

Наші нові продукти з неперевершеними акустичними технологіями мають традиційний для Technics мінімалістичний стильний дизайн, який ніколи не вийде з моди. Висококласні матеріали, прецизійна збірка спеціалістами найвищого рангу, а також вишукані кольори й текстури роблять наші вироби чудовим акцентом у середовищі справжнього меломана.

Вірність аудіотехнологіям і вишуканий вигляд

Високоякісний звук і гармонійний дизайн

В основі нових продуктів Technics лежать дві ключові дизайнерські концепції. Перша: дизайн має резонувати з емоціями меломана. Це не просто електрообладнання, але важливий елемент у багатовимірному досвіді прослуховування музики та предмет, яким пишатиметься меломан і який завжди стоятиме на видному місці у нього вдома. Друга: дизайн має залишатися вірним традиційному стилю Technics, не маючи жодних зайвих елементів. Продукти досконало продумані, щоб містити тільки необхідні елементи, які забезпечують необхідні високі характеристики роботи.

Дизайн Technics поєднує в собі інновації з традиціями

Пристрасть і уважність до деталей під час створення виробів Technics не обмежуються технологічними інноваціями. З не меншою пристрастю ми працюємо над дизайном, коли створюємо продумані конструкції корпусів, які доповнюють і вдосконалюють технології всередині. Ми використовуємо висококласні компоненти навіть для найменших елементів, таких як приємні на дотик мінімалістичні кнопки. Разом із тим у наших корпусах минуле зустрічається із сучасністю. Ми хочемо передати атмосферу аналогових пристроїв із перемикачами та волюметрами, що миготять під час прослуховування. Завдяки вишуканим кольорам і формам наші вироби виглядатимуть престижно, хоч би де ви їх не розмістили. Technics має велику й різноманітну історію, яка допомагає нам створювати новий стиль, який, ми сподіваємося, так само любитимуть меломани довгі роки. Яке місце має займати пристрій Technics у емоційному акті слухання високоякісного аудіо? Наш новий дизайн точно дасть відповідь із першого погляду.

Товар додано у корзину
Оформити замовлення Повернутись до вибору